Autor stránky

Autor stránky

Odkaz na autora web stránky v rubrike kontakt.

Harmonia, relax, pozitívne myslenie, relaxačná hudba.

 • Návod pro dynamickou meditaci.

 • První fáze: 10 minut

 • Rychle se nadechujte a vydechujte nosem, intenzivně a chaotický. Dech by se měl pohybovat hluboko do plic. Dýchejte co nejrychleji, a ujišťujte se při tom, že dech zůstává hluboký. Dělejte to tak totálně, jak jen můžete; nestahujte tělo, ověřte si, že máte uvolněné ramena a krk. Pokračujte, dokud se doslova nestanete dýcháním, dovolte, aby dech byl chaotický (to znamená nedýchat rovnoměrně a předpověditelně). Když vaše energie přijde do pohybu, začne procházet vaším tělem. Dovolte ty pohyby těla, požijte je, aby vám pomohly vytvořit ještě víc energie. Přirozený pohyb rukama a tělem pomůže vyrůst vaší energii. Pociťujte, jak se energie vytváří; během první fáze ji nevypouštějte a nikdy nezpomalujte.

 • Druhá fáze: 10 minut

 • Následujte tělo. Dejte vašemu tělu svobodu cokoliv vyjádřit ... VYBOUCHNĚTE! ... Nechejte tělo převzít moc. Nechejte aby vyšlo všechno, co potřebujete vyhodit. Úplně se zblázněte ... Zpívejte, křičte, smějte se, pištěte, plačte, skákejte, třeste se, tančete, kopejte a házejte sebou. Nic nedržte, pořád se pohybujte. Na začátku často pomáhá si to trochu zahrát. Nikdy nedovolte vaši mysli zasáhnout do toho co se děje. Zůstaňte pořád totálně s vaším tělem.

 • Třetí fáze: 10 minut

 • Nechejte ramena a krk uvolněné, zvedněte co nejvýš obě ruce, neblokujte při tom lokte. Se zvednutými rukama skákejte nahoru a dolu a vykřikujte při tom mantru HÚ! ... HÚ! ... HÚ! ... z co největší hloubky, z dna vašeho břicha. Po každé když dopadněte na celé chodidla na zem (přesvědčete se, že se paty dotýkají země), nechejte zvuk udeřit do vašeho sexuálního centra. Dejte do toho všechno, úplně se vyčerpejte.

 • Čtvrtá fáze: 15 minut

 • STOP! Zmrzněte, tam kde jste, v té poloze, v jaké jste se zastihli. Žádným způsobem neupravujte tělo. Kašel, pohyb, cokoliv rozptýlí tok energie a úsilí bude ztraceno. Buďte svědkem všeho co se s vámi děje.
  Pátá fáze: 15 minut
  Oslavujte! ... s hudbou a tancem vyjádřete to. Tuto živost si vezmete pro celý den.


Nechajte si zasielať novinky priamo do Vašej emailovej schránky.
Web 2011, Web Fazekaš
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one